Hakkımızda

Asansör Bakım Servisi | Mil-as Grup Asansör

Hakkımızda

Türkiye de asansör sektöründe faaliyet gösteren mil-as grup asansör güçlü asansör sistemleri montoj sonrası bakım onarım, revizyon, proje ve yedek parça üretimi gibi bir çok alanda hizmet vermektededir. Sektörde bir çok şehirde hizmet veren firmamız merkezi ankara olmak üzere yönetim kısmı burda yürütülmektedir. Asansörlerimiz, bina tipi ya da asansör sistemlerinin sayısı fark etmeksizin kullanıcı güvenliğini garanti eder, enerji verimliliğini arttırır, mevcut alanın ideal şekilde kullanımını sağlar ve yüksek yolculuk konforu verir.

Mil-as Grup Asansör hizmet verdiği asansör montaj, revizyon, bakım ve arıza konularına müşterilerine daha iyi ve güvenli hizmet verebilmek için ISO 9001:2000, 95/16/AT Asansör Yönetmeliği, EN 81-1 ve EN 81-2 standartlarına uygun bir kalite sistemini uygulamaktadır.

Müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla;
- Sosyal sorumluluklarını ve yasal yükümlülüklerini yerine getirmek,
- Eğitimli personel ile montaj ve arıza bakım hizmetlerini kaliteden ödün vermeden en hızlı şekilde gerçekleştirmek,
- Karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli tedarikçi ilişkiler kurmak,
- En son teknolojik ürünleri firmamız hizmete sunarak, müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirmesi Mil-as Grup Asansör yönetiminin hedef ve sorumluluğudur. Amaç, tespit edilen hedefleri başararak kalite, güvenli hizmet ve müşteri isteklerini eksiksiz olarak karşılamaktır.